Lesrooster

Lesrooster seizoen 2020-2021
(buiten lesrooster, zie onderaan)

Maandag Etten-Leur Van Bergenplein 15
17.30u – 18.15u Streetdance 8+
18.15u – 19.15u Modern/contemporary 14+
19.15u – 20.15u Divine (even weken) / The Majors (oneven weken)
20.15u – 21.15u Dance 30+
Dinsdag Etten-Leur Van Bergenplein 15
16.00u – 16.45u Kidsdance 4 en 5 jaar
16.45u – 17.30u Streetdance 6 t/m 8 jaar
17.30u – 18.15u Modern/klassiek 6+
18.15u – 19.00u Streetdance 9 t/m 11 jaar
19.00u – 20.00u Street/hiphop 12+
20.00u – 21.00u Street/hiphop 15+
Dinsdag Breda Emerweg 29
16.30u – 17.15u Kidsdance 4 en 5 jaar NIEUW!
17.15u – 18.15u Demoteam 9 t/m 11 jaar
18.15u – 19.30u Demoteam X-plosion (12 t/m 14 jaar)
19.30u – 20.30u Streetdance/hiphop 12+
Woensdag Prinsenbeek   Klaverveld 55
10.00u – 10.45u Peuterdans 2 en 3 jaar
10.45u – 11.30u Peuterdans 2 en 3 jaar
13.45u – 14.30u Kidsdance 4 en 5 jaar
14.30u – 15.15u Streetdance 6 en 7 jaar
15.15u – 16.00u Streetdance 8 en 9 jaar
16.00u – 16.45u Streetdance 10 en 11 jaar
16.45u – 17.45u Street/hiphop 12+
17.45u – 18.45u Street/hiphop 14+
Donderdag Breda Emerweg 29
17.30u – 18.15u Streetdance 6 t/m 8 jaar
18.15u – 19.00u Streetdance 9 t/m 11 jaar
19.00u – 19.45u Modern/jazz 10+
18.50u – 20.05u Demoteam The Majors (15 t/m 17 jaar)
20.05u – 21.05u Street/hiphop 16+
21.05u – 22.20u Demoteam Divine (18+)
Vrijdag Etten-Leur Van Bergenplein 15
10.00u – 10.45u Peuterdans 2 en 3 jaar
10.45u – 11.30u Peuterdans 2 en 3 jaar
Vrijdag Prinsenbeek Klaverveld 55
16.00u – 16.45u Kidsdance 4 en 5 jaar
16.45u – 17.30u Streetdance 6 en 7 jaar
17.30u – 18.15u Streetdance 8 en 9 jaar
18.15u – 19.00u Streetdance 10 en 11 jaar
19.00u – 20.00u Street/hiphop 12+
20.00u – 21.00u Street/hiphop 16+

*Wachtlijst: Stuur een mail naar info@dsnvt.nl en geef je alvast op.

Buiten lesrooster

Maandag Etten-Leur Van Bergenplein 15
16.00u – 16.45u Streetdance 8+
16.45u – 18.15u The Majors (crew 15 t/m 17 jaar)
18.15u – 19.20u Divine (crew 18+)
20.20u – 21.20u Dance 30+ (Zoom)
Dinsdag Etten-Leur Van Bergenplein 15
16.00u – 16.45u Kidsdance 4 en 5 jaar
16.45u – 17.30u Streetdance 6 t/m 8 jaar
17.30u – 18.15u Modern/klassiek 6+
18.15u – 19.00u Streetdance 9 t/m 11 jaar
19.00u – 20.00u Street/hiphop 12+ en 15+
Dinsdag Breda Emerweg 29
16.30u – 17.15u Kidsdance 4 en 5 jaar NIEUW!
17.15u – 18.15u D-flow (crew 9 t/m 11 jaar)
18.15u – 19.30u X-plosion (crew 12 t/m 14 jaar)
19.30u – 20.30u Streetdance/hiphop 12+
Woensdag Prinsenbeek Klaverveld 55
10.45u – 11.30u Peuterdans 2 en 3 jaar
13.45u – 14.30u Kidsdance 4 en 5 jaar
14.30u – 15.15u Streetdance 6 en 7 jaar
Woensdag Prinsenbeek Brielsedreef 46 (auto’s parkeren op nr. 37a)
15.15u – 16.00u Streetdance 8 en 9 jaar
16.00u – 16.45u Streetdance 10 en 11 jaar
16.45u – 17.45u Street/hiphop 12+ en 14+
Donderdag Breda Emerweg 29
16.30u – 17.15u Streetdance 6 t/m 8 jaar
17.15u – 18.00u Streetdance 9 t/m 11 jaar
18.00u – 18.45u Modern/jazz 10+
18.50u – 19.50u Street/hiphop 16+
19.50u – 20.30u Divine (crew 18+)
Vrijdag Etten-Leur Van Bergenplein 15
10.45u – 11.30u Peuterdans 2 en 3 jaar
Vrijdag Prinsenbeek Brielsedreef 46 (auto’s parkeren op nr. 37a)
16.00u – 16.45u Kidsdance 4 en 5 jaar
16.45u – 17.30u Streetdance 6 en 7 jaar
17.30u – 18.15u Streetdance 8 en 9 jaar
18.15u – 19.00u Streetdance 10 en 11 jaar
19.00u – 20.00u Street/hiphop 12+ en 16+